З 4 по 29 жовтня 2010 року виставка живопису Тетяни Таганської «Як я провів літо» в картинній галереї «Wunjo-Art»

Як я провів літо. Тетяна Таганська. Виставка живопису

Галерея Wunjo-Art (Вунджо-Aрт) запрошує на виставку живопису Тетяни Таганської «Як я провів літо», що проходитиме з 4 по 29 жовтня 2010 року.

На виставці представлено роботи, зроблені під час літніх подорожей художниці до Львову та по Криму. Легке гаряче марево старих львівських вулиць, світанкове спокійне море, пожовкла ві спеки трава на гірських схилах — Тетяна неначе запрошує глядача повернутися у літо і забути, що за вікном вже давно осінь.

«Сучасне мистецтво втратило споглядальність — зараз художники прагнуть впливати на перебіг подій, на саму реальність, вигадують нові символи та коди, котрі глядачеву інколи досить важко зрозуміти», — коментує куратор галереї Тетяна Устенко. «Тетяна ж не дбає про те, щоб поліпшити, прикрасити або вплинути на й без того досконалий світ. Вона, як буддійський монах, тільки спостерігає та милується красою природи і передає своїW відчуття за допомогою кольору».

Виконані в стилі імпресіонізму, на пленері, роботи молодої художниці, зачаровують свіжістю кольорів та м’якістю переходів. Кожна картина має свій настрій, але вони всі об’єднані однією метою — трішечки продовжити чарівне відчуття літньої казки і згадати минуле літо, тому що літо — це канікули, це подорожі, це щастя.

Виставка відкрита для відвідувачів з 10 до 19, з понеділка по п’ятницю. Вхід вільний.

Більше дізнатися про художника, презентацію виставки та работах художника в экспозиції  тут

 

Источник: Картинная галерея «Wunjo-Art»